Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Halk Ekmek Satış Noktalarına Vatandaşlardan Yoğun Talep

Aydın Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, ramazan ayında da Aydınlılara uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Kentin birçok noktasında bulunan Halk Ekmek satış noktaları vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Ramazan pidesini daha uygun fiyata almak isteyenler Halk Ekmek satış noktalarında uzun kuyruklar oluşturuyor.

İftar sofralarının vazgeçilmezi olan ramazan pidesi, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Halk Ekmek noktalarında 5 liradan satışa sunuluyor. Halk Ekmek satış noktalarından alışveriş yapan vatandaşlar, Halk Ekmek uygulamasıyla mutluluklarını dile getirerek Lider Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Başkan Çerçioğlu: “Uygun fiyatlı ve lezzetli pideleri vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz”

Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı boyunca Aydınlılar için ramazan pidesi üretmeye devam edecek. Önder Çerçioğlu, ” Halk Ekmek fabrikalarımızdan uygun fiyatlı ve lezzetli pideleri vatandaşlarımızın sofralarına ulaştırmaya devam edeceğiz. Hijyenik ortamda üretilen pidelerimizi vatandaşlarımız satış noktalarımızdan temin edebilirler. Vatandaşımızın her şeyin en iyisine layık olduğunu bilerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu